• Taze
Kilit Kolu Seti, Kararlı Rahat Kapı Kilidi Seti Sağlam Ergonomik Profesyonel Kullanım için Dayanıklı Kapı Girişi için Genel Amaçlı Giriş Kolu Kapısı için

Kilit Kolu Seti, Kararlı Rahat Kapı Kilidi Seti Sağlam Ergonomik Profesyonel Kullanım için Dayanıklı Kapı

Rating 
₺ 106.20

Malların
Stokta

Rahat el hissi, topuz tasarımı ergonomik, rahat ve beautiful.No sıkışmış olan kilit çekirdeği, pas veya sıkışma olmadan sorunsuz bir şekilde açılabilmesini sağlamak için yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Çok katmanlı galvanik işlemden sonra ve daha sonra buzlanma işlemi, istikrarlı performans, yüksek korozyon direnci, çizilme direnci, parmak izi yok.Sessiz, yüksek kaliteli kilit dili kapıyı sorunsuz bir şekilde kapatabilir, sessiz etki iyidir, aşınma direnci.Kapı girişi için uygundur, dışarıdan anahtarla kilitlenebilir ve içeriden elle döndürülerek kilitlenebilir.Özellik : 1. Çok katmanlı galvanik işlemden sonra ve daha sonra buzlanma işlemi, istikrarlı performans, yüksek korozyon direnci, çizilme direnci, parmak izi yok.2. Sıkışmış değil, kilit çekirdeği pas veya sıkışma olmadan sorunsuz bir şekilde açılabilmesini sağlamak için yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.3. Rahat el hissi, topuz tasarımı ergonomik, rahat ve güzel.4. Sessiz, yüksek kaliteli kilit dili kapıyı sorunsuz bir şekilde kapatabilir, sessiz etki iyidir, aşınma direnci.5. Kapı girişi için uygundur, dışarıdan anahtarla kilitlenebilir ve içeriden elle döndürülerek kilitlenebilir.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Kapı Kilidi Set Malzeme : Uzay Alüminyu Mrenk : siyahkapalı Kolu Paneli Boyutu : Yaklaşık.12. 1x5. 3 cm / 4.8x2.1 inç Kilit Vücut Boyutu : Yaklaşık.16. 9x6. 7 cm / 6.7x2.6 İnç Ağırlık : Yaklaşık.832g / 29.3 ozuygulama : Güvenlik kapısı, ahşap kapı, oturma odası, yatak odası, mutfak, tuvalet vb.Uygulanabilir Kapı Kalınlığı : Yaklaşık.3.5 ~ 4.5 cm / 1.4~1.8 in (kalınlaşmak) Tuşları : Üçstil : Modern ve basitpaket Listesi : 1 x Kilit Silindiri1 x Kilit Gövdesi1 x Metal Plaka1 x Plastik Kutu2 x Kare Bar3 x Anahtarlar4 x Kilit Gövdesi Vidası1 x Aksesuar Çantası(8 adet)2 x Panel2 x elinot : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Lock Set
Material:
Space Aluminum
Color:
Black
Door Handle Panel Size:
Approx.12.1x5.3cm/4.8x2.1in
Lock Body Size:
Approx.16.9x6.7cm/6.7x2.6in
Weight:
Approx.832g/29.3oz
Application:
Security door, wooden door, sitting room, bedroom, kitchen, toilet and so on
Applicable Door Thickness:
Approx.3.5~4.5cm/1.4~1.8in (thicken)
Keys:
Three
Style:
Modern and simple
Package List:
1 x Lock Cylinder :
1 x Lock Body :
1 x Metal Plate :
1 x Plastic Box :
2 x Square Bar :
3 x Keys :
4 x Lock Body Screw :
1 x Bag of Accessories(8pcs) :
2 x Panel :
2 x Handle :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Ayrıca beğenebilirsiniz