• Taze
Kapitone Yatak Örtüsü Işlemeli Yatak Örtüsü Pamuk Yorgan Çift Kişi Yorgan Yatak 3 parça Set Yatak Atmak Yastık Kılıfı 50X70 CM X 2 Battaniye 223X234 CM

Kapitone Yatak Örtüsü Işlemeli Yatak Örtüsü Pamuk Yorgan Çift Kişi Yorgan Yatak 3 parça Set Yatak Atmak

Rating 
₺ 270.30

Malların
Stokta

● Malzeme : Yatak örtüsü, sıcak ve nefes alabilen özelliklere sahip, sağlıklı ve çevre dostu doğal pamuk hammaddesini benimser, Yumuşak bir doku sağlar. ● Yumuşak Cilt dostu : Kumaşın benzersiz sıcaklık ve nem yönetimi işlevi, yumuşak bir doku sağlar, sağlıklı, cildi tahriş etmez. ● Performans : Makinede yıkanabilir, solmaz, topu karşılayamaz, Ter emebilir, Nefes alabilir. ● Reaktif Boyama İşlemi : Yatak Örtüsünün canlı renk ve yıkama sonrası görünümü korumasını sağlayın, yüksek renk haslığı, Zararlı maddeler içermez. ● Kapitone İşlemi : Yatak Örtüsünün dış kumaşını ve iç çekirdeğin sıkıca sabitlenmesini sağlayın, kalınlık eşit, yan yana dikişli, pratikliği artırın.Yatak örtüleri ve yastık kılıfı ev kullanımı için uygun çok fonksiyonlu bir yatak takımıdır, Hayatımızın önemli bir üçte biri yatakta geçirilir, günde 8 saat Pamuk uyku çağını açar.♦ Paket içeriği : ♦ Yatak örtüsü X 1, Yastık kılıfı X 2 ♦ yastık kılıfı ♦ Basit zarf yastık kılıfı, sıkıca sarılmış yastık, güçlü ve dolu, size rahat bir uyku verir . Her Mevsim : Yatak Odası, hanlar, oteller, düğün mekanları erişim Zarif tekne : üreme profesyonel dikiş, emin dikişli kumaşlar Arasında, dikişleri iyi ve güzel, İğne iplik Değil gevşek İçin Uygun● erişim belirtimi : detaylar boyut : bana bir yatak örtüsü : 223 X234 CM bana bir Yastık kılıfı : 50 X70 CM● Malzeme : %100 Doğal Saf Pamuk● Kumaş : Polyester● Geçerli Sezon.♦ 4 harika kullanım (Her Mevsim) ♦ yaz yorgan olarak kullanılabilir ♦ ilkbahar ve sonbahar yorgan olarak ♦ kış çarşaf olarak ♦ Tatami, kanepe minderleri ve şilteler kullanılabilir. Service Hizmet : Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.Size tatmin edici bir çözüm ve en iyi hizmeti sunacağız.

Karakterislikler

● size:
◆ Bedspread:
223X234CM
◆ Pillowcases:
50X70CM
● Material:
100% Natural Pure Cotton
● Fabric:
Polyester
● Applicable Season:
All Seasons
● Suitable For:
Bedroom, inns, hotels, wedding venues
√ Exquisite craft:
◆ professional sewing, Between fabrics sure stitched, the stitches are fine and beautiful, Needle thread Not loose. :
√ 4 great uses (All Seasons) :
◆ summer can as a summer quilt be used :
◆ spring and autumn as a duvet :
◆ winter as a bed sheet :
◆ Tatami, sofa cushions, and mattresses are all available used. :
◆ Service:
If you have any questions, you can contact us at any time. We will provide you with the satisfactory solution and the best service.

Ayrıca beğenebilirsiniz